
Похилий стенд для двох машинок масштабу 1/64 Hot Wheels
190 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PL150
- +380 (95) 524-92-16Олександр
Наклонна підставка HotWheels для двох машинок масштабу 1/64
Стильна підставка HotWheels допоможе ефектно організувати та показати вашу колекцію моделей. Компактна підставка машинки Hot Wheels створена для демонстрації двох автомобілів масштабу 1/64. Завдяки нахиленій конструкції машинки добре видно з різних ракурсів, що робить стенд чудовим рішенням для домашньої колекції, магазину або фотозйомки моделей.
Переваги підставки
Ця підставка для машинок hot wheels виготовлена з міцного чорного пластику, який гармонійно поєднується з будь-яким інтер’єром та не відволікає увагу від моделей. Конструкція займає мінімум місця та допомагає організувати зручне зберігання машинок hot wheels.
Стенд можна використовувати як:
- стійка для hot wheels на столі або полиці;
- полиця для hot wheels у колекційній зоні;
- елемент експозиції для фото та відео;
- компактна полиця для колекції машинок.
Характеристики
- Матеріал: пластик
- Колір: чорний
- Розміри: 6.8 × 4.5 × 7.5 см
- Призначення: демонстрація двох машинок масштабу 1/64
- Тип: підставка для машинок
Для кого підійде
Стенд стане чудовим вибором для колекціонерів Hot Wheels, Matchbox та інших моделей 1/64. Якщо вам потрібні полиці для машинок, полиця для хотвілс або компактний стелаж для колекційних машинок, ця модель допоможе красиво оформити колекцію та заощадити місце.
Замовляйте полиця для машинок хотвілс вже сьогодні та зробіть свою колекцію більш акуратною, стильною та зручною для демонстрації.
Відтінок виробу може відрізнятись від фотографії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 68 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Тип мебели | надбудова для столу |
- Ціна: 190 ₴



