
Захист рукояток/стіків пульта RadioMaster TX16S (цілісна з пластику)
160 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PL79
+380 (97) 703-40-53
Олександр- +380 (95) 524-92-16Олександр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист рукояток та стіків для пульта RadioMaster TX16S
Практичний аксесуар для безпечного зберігання та транспортування апаратури. Цілісна пластикова конструкція надійно захищає стіки від пошкоджень, пилу та випадкових натискань. Ідеально підходить для пульта RadioMaster TX16S, легко встановлюється та щільно фіксується. Захист для стіків пульта допоможе продовжити термін служби керування FPV-дроном та зберегти точність роботи джойстиків.
Дивіться весь асортимент на нашому сайті — plashtuchki.com
Відтінок виробу може відрізнятись від фотографії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Апаратури керування |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Так |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴






