
Захист стіків/рукояток для радіо пульта RadioMaster TX12 (Розбірна з пластику)
120 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PL51
+380 (97) 703-40-53
Олександр- +380 (95) 524-92-16Олександр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист стіків/рукояток для радіо пульта RadioMaster TX12
Практичний аксесуар для безпечного транспортування та зберігання апаратури. Розбірна конструкція з міцного пластику ефективно захищає стіки пульта від пошкоджень, пилу та випадкових натискань. Ідеально підходить для пілотів FPV-дронів і моделей на радіокеруванні. Захист для RadioMaster TX12 легко встановлюється, має компактні розміри та не займає багато місця. Надійне рішення для збереження точності керування та довговічності пульта.
Дивіться весь асортимент на нашому сайті — plashtuchki.com
Відтінок виробу може відрізнятись від фотографії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Апаратури керування |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Так |
| Колір | Синій |
| Ширина | 117 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 120 ₴




