
Захист рукояток/стіків для пульта RadioMaster TX16S (цілісна з пластику)
140 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PL50
+380 (97) 703-40-53
Олександр- +380 (95) 524-92-16Олександр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист рукояток/стіків для пульта RadioMaster TX16S
Практичний аксесуар для безпечного транспортування та зберігання апаратури. Цілісна пластикова конструкція надійно фіксує стіки, захищаючи їх від пошкоджень, пилу та випадкових натискань. Легка та міцна накладка ідеально підходить для пілотів FPV-дронів і RC моделей. Захист стіків RadioMaster TX16S допоможе продовжити термін служби пульта та зберегти точність керування.
Дивіться весь асортимент на нашому сайті — plashtuchki.com
Відтінок виробу може відрізнятись від фотографії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Апаратури керування |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Так |
| Колір | Синій |
| Ширина | 154 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Висота | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴






