
Захист стіків/рукояток для RadioMaster TX16S (Розбірна з пластику)
140 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PL49
+380 (97) 703-40-53
Олександр- +380 (95) 524-92-16Олександр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Захист стіків/рукояток для RadioMaster TX16S
Практичний аксесуар для безпечного зберігання та транспортування пульта. Розбірна пластикова конструкція надійно захищає стіки від пошкоджень, пилу та випадкових натискань. Легка установка без інструментів робить використання максимально зручним. Захист для RadioMaster TX16S ідеально підходить для FPV пілотів та любителів радіокерованих моделей, продовжуючи термін служби апаратури.
Дивіться весь асортимент на нашому сайті — plashtuchki.com
Відтінок виробу може відрізнятись від фотографії.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Апаратури керування |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Інструмент для збирання | Так |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Висота | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴





