
Підставка для роутера Starlink
160 ₴
- В наявності
- Код: PL47
+380 (97) 703-40-53
Олександр- +380 (95) 524-92-16Олександр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дивіться весь асортимент на нашому сайті — plashtuchki.com
Підставка для роутера Starlink
Підставка дозволяє надійно розмістити роутер на вертикальній поверхні, а у версії з отворами цю підставку можна додатково зафіксувати. У коментарі до замовлення вкажіть, яка саме підставка для роутера Starlink потрібна.
Колір за Вашим бажанням може бути будь-яким – Перед тим, як замовляти уточніть наявність потрібного кольору.
Характеристики:
- У комплект входить: Підставка для роутера.
- Матеріал: надруковані на 3D-принтері з якісного матеріалу.
- Розміри: 12.9 на 2.2 на 10.2см
- Колір: за замовчуванням білий, але може бути будь-яким на замовлення.
- Сумісність: Starlink
- Торгова марка: власне виробництво.
- Призначення: фіксація роутера.
Відтінок виробу може відрізнятись від фотографії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал кронштейна | Пластик |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Спосіб встановлення | Настільний |
| Вага | 0.05 кг |
| Висота | 22 мм |
| Довжина: | 102 мм |
| Ширина | 129 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴








