
Настінне кріплення для WiFi роутера Starlink маршрутизатор Старлінк
250 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: PL46
Відправка з 03 червня 2026- +380 (95) 524-92-16Олександр
Настінне кріплення для WiFi роутера Starlink маршрутизатор Старлінк
Надійне кріплення для роутера Starlink допоможе компактно та безпечно розмістити обладнання на стіні. Практичний тримач роутера Starlink підходить для дому, офісу, майстерні або мобільних станцій зв’язку. Завдяки продуманій конструкції кріплення роутера Starlink на стіну економить місце та забезпечує зручний доступ до маршрутизатора.
Переваги кріплення:
Настінне кріплення роутера Starlink виготовлене з міцного білого пластику, який гармонійно виглядає в сучасному інтер’єрі. Конструкція дозволяє швидко встановити роутер без зайвих складнощів.
Серед основних переваг:
- компактне розміщення обладнання;
- акуратна організація кабелів;
- швидкий монтаж;
- стабільна фіксація маршрутизатора;
- сучасний мінімалістичний дизайн.
Підвісне кріплення для Starlink стане чудовим рішенням для тих, хто хоче оптимізувати робочий простір та захистити роутер від випадкових пошкоджень.
Технічні характеристики:
- Матеріал: пластик
- Колір: білий
- Ширина: 18.7 см
- Висота: 6.8 см
- Довжина: 6.5 см
- Призначення: дозволяє повісити роутер Starlink на стіну
Для кого підходить:
Кріплення на стіну для роутера Старлінк підійде користувачам супутникового інтернету Starlink у квартирах, приватних будинках, офісах, складах та технічних приміщеннях. Також кріплення під маршрутизатор Starlink буде корисним для військових, волонтерів і мобільних команд, де важлива компактність та порядок у розміщенні обладнання.
Замовляйте кріплення під роутер Starlink вже сьогодні та організуйте зручне й безпечне розташування вашого маршрутизатора.
Колір за Вашим бажанням може бути будь-яким – Перед тим, як замовляти, уточніть наявність потрібного кольору.
Відтінок виробу може відрізнятись від фотографії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип кронштейна | Анкерний |
| Форма кронштейна | L-подібна |
| Спосіб установки | Настінний |
| Матеріал кронштейна | Пластик |
| Колір | Білий |
| Максимальне навантаження | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 0.08 кг |
- Ціна: 250 ₴






