
Кольоровий горщик для кактусів, суккулентів та розсади 5*5*7 см
20 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: PL36
+380 (97) 703-40-53
Олександр- +380 (95) 524-92-16Олександр
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дивіться весь асортимент на нашому сайті — plashtuchki.com
Для виробництва використовується лише безпечні матеріали.
При необхідності можливе створення горщика під ваші вимоги (габарити, колір, форма, текст або малюнок на поверхні). Для замовлення індивідуального горщика звертайтесь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.










